Hledání aktivit

Co hledáte

Pomocí tohoto formuláře můžete vyhledávat vzdělávací aktivity podle zvolených kritérií. Povinným parametrem je role, ve které se chcete zúčastnit. Hledáte-li možnost jak zúročit své vědomosti a předat je ostatním, zvolte „Vyučující / Přednášející“. Pokud potřebujete doplnit své vlastní znalosti, zvolte „Student / Posluchač“.

Formulář dále umožňuje specifikovat dodatečné vyhledávací parametry (např. formu výuky, způsob komunikace, atd.). Chcete-li vyhledat vzdělávací aktivity týkající se určitého tématu, použijte pole pro fulltextové vyhledávání:

Pokud dáváte přednost osobnímu setkání, před komunikací na dálku pomocí videokonference, zvolte oblast, do které jste ochotni dojet, kliknutím na link preferovaného místa setkání.

Pomocí mapy, která se otevře v samostatném okně, vyberte místo a dojezdovou vzdálenost (okolí) preferovaného místa setkání:

Vyhledávač bere v úvahu nejen údaje zadané v tomto formuláři, nýbrž i údaje vložené pořadatelem aktivity. Je proto možné, že se v seznamu výsledků objeví aktivity s místem setkání mimo Vámi vybranou oblast. V těchto případech pořadatel v definici aktivity specifikoval oblast, do které je ochoten dojet a která pokrývá Vámi zvolené místo setkání (můžete se o tom přesvědčit kliknutím na název aktivity v seznamu výsledků).

Zápis na aktivitu

Pokud jste v seznamu našli aktivitu, která odpovídá Vašim představám, klikněte na její název. Budete přesměrováni na stránku zobrazující detail vybrané aktivity. Na aktivitu se zapište pomocí tlačítka dole:

Pořadateli aktivity bude automaticky zaslána Vaše přihláška a po jejím potvrzení se stanete plnohodnotným účastníkem aktivity. Od tohoto okamžiku bude rovněž očekávána Vaše účast na plánovaných sezeních.

Nenašli jste to, co hledáte?

V tomto případě se prosím zaregistrujte (pokud jste tak ještě neučinil(a)) a po přihlášení vložte do systému popis Vámi hledané aktivity.